Koş Fred Koş 2

Koş Fred Koş 2

Sevimli bir çocuk olan Fred meraklı olması nedeni ile gizemli bir dünyanın içinde buluyor kendisini. Bu oyun dünyası içerisinde peşine takılan bir azrailden kurtulması gerekmektedir. Koş Fred Koş 2 adlı yeni oyunumuzda 3 farklı oyun modu ve özel eşyalar satın alabileceğiniz pek çok yenilik sizleri bekliyor olacak. Yapmanız gereken heyecan dolu oyunu açmak ve azraili atlatabilmek için hızla koşmak tüm engelleri aşmak. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık