Koşan Adam 3

Koşan Adam 3

Koşan Adam 3 internet üzerinden farklı kişiler ile oynayabileceğiniz zevkli bir oyun. Eğer çoklu oynamak istemiyorsanız “Single Player” seçeneğine tıklayarak oyuna girin. Hızla koşmaya başlayan Koşan Adam engellerin üzerinden atlarken bir yandan da dengeyi koruyarak hızını ayarlamak zorundadır. Bazı engellerin üzerinden atlamanız gerekirken bazende kayarak altlarından geçmeniz gerekiyor. Koşan Adam 3 oyunu oynamak için yön tuşlarını kullanıp yukarı tuşu ile havaya zıplayıp, 2 kere yukarı tuşuna basarak havada asılı kalabilirsiniz.Kaymanız gereken durumlarda ise alt yön tuşuna basarak nesnelerin altından geçebilirsiniz.

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık