Koşucu Sünger Bob

Koşucu Sünger Bob

Peşinden gelen robottan kaçmaya çalışan Sünger Bob yavaş kaldığı için yardıma ihtiyaç duyuyor. Oyuna başladıktan sonra Sünger Bob için 3 özelliği aktif etmen gerekmektedir. Dilediğin 3 özelliği boş alan kareye sürükledikten sonra oyuna başlayabilir ve peşindeki dev robottan kaçabilirsin. Oldukça büyük olan robot eğer Sünger Bob’a yetişirse ne yazık ki sevimli çizgi kahramanı ezecek. Bu sebeple senin yoldaki engellere takılmadan ilerlemen ve robota yakalanmaman gerekiyor. Eğer aktif ettiğin 3 özelliği beğenmezsen oyundaki diğer özelliklerden yeni seçim yapabilir ve oyuna tekrardan başlayabilirsin. Böylece Sünger Bob, peşindeki dev robotu daha kolay bir şekilde atlatacağı için sana minnettar kalacaktır ve diğer zorlu görevlerde de senin yardımına ihtiyaç duyarak robota meydan okuyacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık