Kral Oyunu

Kral Oyunu

Yepyeni bir oyun ile karşınızdayız yeni oyunumuzun ismi kral oyunu. Bu oyunumuzda iki kral arasında bir savaş başlamıştır savaşın galibi olmak için mücadele edecek ve kral olarak oyunu tamamlayacaksınız. Karşı taraf ile karşılıklı olarak top atışları yaparak kaleleri ele geçirmeye çalışarak oyunu tamamlayacaksınız. İlerlemeli ve aksiyon dolu olan kral oyunu sizleri büyük bir maceraya davet ediyor, yapmanız gereken ilk bölümden itibaren başlayarak en az kayıp ile diğer düşman kralın kalesini ele geçirmek. Bunun için isabetli atışlar yapmanız gerekiyor başlangıçta etaplar kolay olsada bölümler ilerledikçe hem sizin hemde düşmanınızın asker sayısı artıyor ve parkurlar arasında atış yapmak bir hayli zor oluyor.

Dikkat etmeniz gereken fare ile kralın topunu aşağı yukarı ayarlamak ve emin olduktan sonra düşmana fırlatmak. İkinci bir şansınız olmayabilir ve düşman sizi yok edebilir bu yüzden ilk baştan attığınız atışları başarılı yapmak size yeni bölümlerin kapısını açacaktır. Atış yapmadan önce isterseniz düşman sınırlarını fareniz ile inceleyebilir ve güzel bir hesaptan sonra tam isabet ile atışınızı yapabilirsiniz. Unutmayı oyun ne kadar zevkli olsada bir okadar da zor bir oyun ve çok büyük dikkat gerektiriyor. Kral oyunu sizleri hiç sıkmayacak türden eğlenceli bir savaş oyunu, oynarken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak saatler boyunca hiç farkında olmadan bu oyunu oynayacaksınız. Hemen bu harika kral oyununa başlayın büyük savaş için kendi stratejinizi kullanarak düşmanları yok edip yeni bölümler ve yeni krallıkların kapısını aralayın. En güzel oyunlar sunan mexoyun.com farklı ile yine harika bir savaş oyunu sizleri bekliyor iyi eğlenceler bol şanslar dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık