Kung fu Dede Koşu

Kung fu Dede Koşu

Muhteşem dövüş performansından sonra, oyun dünyasının hem süper güçlü hemde şirin dedesi ünvanını alan oyun karakterimiz için yepyeni bir maceraya atılma zamanı çoktan geldi. Kung fu Dede Koşu oyununda, bu maceranın diğer bir oyun karakteri olarak sizler oyuna giriş yapacaksınız. Giriş yaptığınız Kung fu Dede Koşu oyununda, şirin dedemizin bu sefer düşmanlarından kaçması için ona yardım etmeye çalışacaksınız. Yardımlarınız için tek yapmanız gereken Kung fu Dede Koşu oyunu başladıktan hemen sonra, şirin dedemizi kontrol ederek koşmasını ve arkasından gelen düşman ordusunu atlatmak olacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık