Kungfu Penaltı

Kungfu Penaltı

Kung fu çinden tüm dünyaya yayılan bir dövüş sanıtıdır. Bu oyunumuzda kungfu kızımız sumocu kaleciye penaltı ile gol atmaya çalışıyor, hali ile sumo tüm kaleyi kaplıyor ve bu yüzden gol atmak zor oluyor. Yön tuşları ile topun gideceği yeri ayarlayıp boşluk tuşuna basın sonra çıkan seviyede en uygun alana getirmeniz gerekiyor, yoksa ya penaltı için koşarken yorulup kaybeder yada topa güçlü vuramazsınız.Eğlenceli bir oyun olan Kungfu Penaltı sitemizde spor oyunları kategorisinde yer alıyor iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık