Küp Suratlar

Küp Suratlar

Evet alıştığınız bir oyun balon patlatmalı şeker düşürmeli oyunları ezber olarak hepimiz biliyoruz. Bu oyunda onlar gibi fakat sitemizin farkı ile sizlere sunuyoruz. Gördüğünüz sevimli küpleri ”mouse”  yardımı ile birbirlerine 3 er veya 4-5-6-7 li şekillerde denk getirerek küplerimizi patlatıyoruz. Bu sırada bize gelen puanlar ve ekstralar sayesinde oyunumuzu bir sonraki seviyelerinde özel güçler satın alıp zorlandığımız seviyelerde kullanabiliyoruz. Oyunumuz uzun bir etaptan oluşuyor. Unutmayın arkadaşlar zamana karşı yarışıyorsunuz beceri ve zekanız ön planda kalıyor.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık