Kupa Avcısı Ronaldo

Kupa Avcısı Ronaldo

Cristiano Ronaldo dünyanın en iyi futbolcularından birisi ve bu harika futbolcu adam şimdiye kadar onlarca kupa kazanmış olmasına rağmen şimdi gözünü Futbol kariyerinin en iyi ödülü olan Fifa Ballon d’Or’a dikmiş durumda. Tüm kupaları toplamak hatta araklamak istiyor bu kupa avcısına yardımcı olun ve diğer futbolcuların elinden kupayı almasını sağlayın. Ronaldoyu fare ile sağa sola hareket ettirin, sol tuşa basarak ronaldo’nun kupaları araklamasını sağlayın, hata yapmamaya çalışın yoksa diğer futbolcular kupaları araklayabilir, iyi eğlenceler.

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık