Kurşun Yağmuru

Kurşun Yağmuru

Kurşun yağmuru oyununda amacımız bize verilen nokta şekli ile birlikte olabildiğince çok kurşundan sıyrılarak gösterilen topu toplamaktır. Fakat bu o kadar kolay değil çünkü topu her aldığımızda başka bir yerde çıkıyor ve nerede çıkacağını kestirmekte zorlaşıyor. Ayrıca aldığımız her toptan sonra bölüme bir tane daha kurşun ekleniyor ve bunun yüzünden de bir daha ki çıkacak olan topu almak bir öncekine göre çok daha zor oluyor. Ne kadar fazla top toplayabilirsek o kadar fazla puan kazanabiliriz. Oyunumuzu “MOUSE” yardımı ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık