Kuşlar Yuvaya

Kuşlar Yuvaya

Sitemizin gözde oyunlarından biride zeka oyunlarıdır. Zeka oyunları becerilerinizi ve aklınızın son raddesine kadar sizi zorlayan oyunlardır ki başarabildiğiniz zaman kendinize özgüveninizi arttırır. Şuan popülerliğini arttıran Kuşlar Yuvaya oyununda yapmamız gereken en önemli görev yeşil olan kuşlarımızı kırmızı kuşlara dokundurtmadan yuvalarına götürmek. Fakat bununla da bitmiyor çünkü kırmızı kuşlarda yeşil kuşlarımızın yuvalarına girmeye çalışıyor ve bunu engellemeniz gereklidir. Zeka oyunlarının şuan gözdesi olan bu oyunda mantığınızı kullanarak birçok şeye adım atacaksınız. Evet şimdi ne diyoruz, haydi arkadaşlar Kuşlar Yuvaya.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık