Lamborghini Kasırga Yarışı

Lamborghini Kasırga Yarışı

Kuşkusuz arabalar içerisinde en hızlı olanlar’dan bir tanesi Lamborghini’dir. Bu müthiş araba ile mükemmel bir yarış oyunu 3D seni bekliyor.Mükemmel grafikleri ile harika bir oyun keyfi olan Kasırga yarışı yön tuşları ile oynanıyor arabayı en yüksek hıza ulaştırıp en kısa süre ile oyunu tamamlamaya çalışın.Araç çok hızlandığı zaman dönüşlerde sıkıntı yaşamamak ve yolu kaybetmemek için fren yapmayı unutmayın, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık