Langırt Turnuvası

Langırt Turnuvası

Langırt turnuvası zamanı geldi ve artık seninde katılmak istediğin ülkeyi seçerek bu turnuvada bulunman gerekiyor. Spor oyunlarına eklenen bu langırt turnuvası adlı oyun aynı zamanda 2 kişilikte oynanabiliyor. Oyuna başladıktan sonra seçtiğin ülkeyi alarak belirtilen süre içerisinde karşı takımı yenmeli ve bir sonraki maç için hazırlıklarını sürdürmelisin. Böylece ne kadar usta bir langırtçı olduğunu herkese kanıtlayabilir ve gelen rakiplerini sırasıyla yenebilirsin. Langırt turnuvası adlı oyunda ülkeni seçtikten sonra oyun kontrolünü kolayca yapabilirsin. Langırt turnuvası adlı spor oyununu dilediğin bir arkadaşın ile oynayarak langırt oyununu bilgisayara karşı değilde arkadaşınla beraber oynadığın için daha eğlenceli hale getirebilirsin. Sende arkadaşını langırt turnuvasında yenmek istiyorsan eğer daha ne bekliyorsun?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık