Londra Taksi

Londra Taksi

Heyy çocuklar, şimdi İngiltere’nin başkenti Londra’ya yolculuğa ve orada harika bir taksi görevine var mısınız? Londra Taksi oyununda, hem taksi görevlerinizi tamamlayacak heme 3d araba oyunu oynayarak keyifli anlar yaşayacaksınız. Londra Taksi oyunundaki amaç, taksinizi kullanarak parkurlarda dolaşmak ve engelleri aşarak bölümleri zamanında tamamlamak olacaktır. Londra Taksisini ”yön” tuşları ile kullanacağınız bu 3d oyunumuzda, oyun alanına giriş yaptıktan sonra heyecan dolu bir sürüş keyfini yaşamak için artık söz sizlerde diyor ve Londra Taksi oyununa başlıyoruz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık