Maceracı Dinolar

Maceracı Dinolar

Çok acıkan Dinozorlar maceralı bir yolculuğa başladılar. Sizin yönlendirmelerinize ihtiyaçları var. Oyuna Play’e tıklayarak başlıyoruz. Ardından açılan ekranda kilitli olmayan bir bölümü açıyoruz. Oyunumuz klavyedeki tuşlarla kontrol ediliyor. İki dinoyu aynı anda kontrol etmelisiniz. Ya da bir arkadaşınızla oynamalısınız. Etleri toplayıp acıkan karınlarını doyurarak engelleri aşmaya çalışın. Bana dinoyu W, A, S, D tuşları ile kontrol edeceksiniz. Yavru dinoyu ise yön tuşları ile kontrol edeceksiniz. her bölümü tamamladığınızda bir sonraki zorlu bölüme geçmeye hak kazanıyorsunuz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık