Macera Treni 4 Friv

Macera Treni 4 Friv

Friv oyunları sevenler için harika bir oyun olan Macera Treni 4 şimdi sitemizde. Oyunda bir lunaparkta eğlenmek isteyen karakteri kontrol edeceksiniz, bu karakter ile trene bineceksiniz. Ama bu tren biraz farklı, çok hızlı hareket ediyor ve üstelik bazı yollar tamamen bozulmuş bu yüzden treni kullanırken çok dikkatli olacak ve bozulmuş yollardan düşmeden ilerlemeye çalışacaksınız. Zorlu ve çok eğlenceli yeni friv Macera Treni 4 Oyunu klavye yön tuşları ile kontrol ediliyor. İyi eğlenceler bol şanslar!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık