Mafya Hesaplaşması

Mafya Hesaplaşması

Mafya Hesaplaşması oyunumuzda kahramanımızın yakın dostu mafya tarafından öldürülünce, mafyadan  intikam almaya karar veriyor. Bize düşen yardımcı olup onu yönlendirmek. Oyunumuzu yön tuşları ve S, A, R ile kontrol ediyoruz. Size saldıracak mafya elemanlarına karşı hazırlıklı olun. Çünkü bazen çok kalabalık bazen de çok güçlü olabiliyorlar. Canınızı ortadaki panelden sürekli takip edin. A tuşu ile bıçak kullanabilir, S tuşu ile ateş edebilirsiniz. Arada R tuşu ile silahınızı doldurmayı da unutmayın. Arada verilen silahları alın ki atış gücünüz artsın.

 

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık