Matematik Ağacı

Matematik Ağacı

Matematik ağacı yardımıyla toplama işlemlerindeki yeteneklerini daha pratiğe dönüştürmek ister misin? Oyuna başladıktan sonra sana sorulan sorulan toplama sorularının cevapları yardımcı olmak amacıyla matematik ağacında bulunuyor. Bu yüzden sorulan toplama işlemi sorularından doğru cevabı matematik ağacından bularak tıklaman gerekmektedir. Fakat sorulan toplama işlemi sorusunun cevabını yanlış şekilde verirsen eğer ne yazık ki diğer ağaçtaki üzümler oyundaki gencin kafasına düşecektir. Bu yüzden elinden geldiğince iyi şekilde düşünerek doğru toplama işlemi cevabını bulmalısın. Her yanlış cevabın üzümlerin birer birer düşmesine sebep olacağı için oyuna devam etmek istiyorsan eğer yanlış cevap vermekten kaçınmalısın. Aksi taktirde üzüm ağacında hiç üzüm kalmazsa eğer bu eğitici matematik oyunu sona erecektir.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık