Maymun Sevindir 2

Maymun Sevindir 2

Mutsuz küçük maymunları mutlu ederek oynanılan Maymun sevindir 2 oyunu şimdi sitemizde. Bu oyunda bölüm içerisinde yer alan şifreleri çözmeniz ve maymunları sevindirmeniz gerekiyor.Her bölümde birbirinden zorlu ve farklı istekler ortaya çıkıyor ve siz bunları yerine getiriyorsunuz böylece mutsuz minik maymunu sevindirerek oyunumuzun bölümünü tamamlamış oluyorsunuz.Her bölüm sonrası yeni ve zorlu bir bölümde bir görevi daha çözmeniz gerekiyor.Eğlenceli yeni Maymun Sevindir 2 oyunu fare ile kontrol edilerek oynanıyor ve ücretsiz. İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık