Maymunları Mutlu Et 3

Maymunları Mutlu Et 3

Maymunları Mutlu Et 3, serinin devam eden 3. oyunu ile karşınızdayız. Eklenen tüm oyunları büyük bir beğeni ile oynanan eğlenceli oyunun yeni bölümünde yine zorlu bir göreviniz bulunuyor. Her bölümde olduğu gibi yine amacınız mutsuz maymunları mutlu etmek! Bunun için her bölümde size verilen görevleri doğru bir şekilde yerine getirmelisiniz.Eğer görevleri yerine getirebilirseniz Maymunları Mutlu et görevini tamamlamış olur ve yeni bir göreve başlamaya hak kazanırsınız.

Sevilen Maymunları Mutlu Et 3 oyunu friv oyunları kategorisinde yer alıyor. Oyun yüklendiğinde maymunlar arasından bir tanesini seçip oyuna giriş yapıyorsunuz. Daha sonra bölümler içinde size verilen görevleri farenizi kullanarak yerine getirmeye çalışıyorsunuz. İşte hepsi bu kadar çok keyifli yeni Maymunları Mutlu Et 3 oyununda iyi eğlenceler bol şanslar!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık