Maymunları Sevindir Zor Görev

Maymunları Sevindir Zor Görev

Sitemizde bir çok bölümü bulunan ve büyük bir oyuncu kitlesine sahip olan Maymunları sevindir yeni oyunu ile karşınızdayız. Mutsuz maymunlarımız yine oldukça akıl karıştırıcı bir bölüm içerisinde sizden yardım bekliyor. Maymunları Sevindir Zor Görev‘in yeni bölümünde gösterilen tüm görevleri yerine getirin ve maymunu sevinirip oyunu tamamlayın. Sadece fare ile kontrol edilen bu oyunumuz oldukça fazla dikkat gerektiriyor.

İlk bölüm sonrakilere nazaran daha kolay burayı tamamladıktan sonra açılan yeni bölümde gizli bölümlere saklanmış olan anahtar ve diğer nesneleri toplayıp gerekli yerlere teslim etmeniz gerekiyor. Her hangi bir süre sınırlaması olmadan rahatça oynayacağınız yeni bölümde tek yapmanız gereken etrafı didik didik edip en ufak bir ayrıntıyı dahi kaçırmadan gerekli malzemeleri toplamak ve maymunları sevindirmek olacak.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık