Maymunları Sevindir

Maymunları Sevindir

Maymunları sevindir adlı eğlenceli oyun serisinin ilk oyunu ile karşınızdayız. Çok sevdiğiniz bu eğlenceli oyunumuzda mutsuz minik maymunları sevindirmek için çalışmalar yapacaksınız. Her bölümde size görevler verilecek ve onları doğru bir şekilde yerine getirecek ve böylece maymunları mutlu etmiş olacaksınız.

Eğlenceli serinin ilk Maymunları sevindir oyunu fare ile kontrol edilerek oynanıyor. Oyun yüklendikten sonra mutsuz maymunlardan birisini seçip başlayacak ve tek tek size verilen bütün görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız.İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık