Metal Slug Oyunu

Metal Slug Oyunu

Metal slug oyun tarihine damga vurmuş oyunlar arasında yer almaktadır bu şahane savaş ve aksiyon oyunu mexoyun.com farkı ile artık sitemizde. İlerlemeli bir savaş oyunu arıyorsanız mutlaka oynamanız gereken oyunlar arasında yer almalıdır. Kahramanımız esirleri kurtarmak için büyük bir savaşa başlamıştır ve sizden daha fazlası için yardım istemektedir. Savaş uçakları askerler ve robot tanklar ile kıyasıya bir savaşa hazırım diyorsanız hemen oyuna başlayın.

Giriş yaptıktan sonra start ile oyuna başlayın. Karakteri kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Ateş etmek için J tuşu, zıplamak için K tuşu ve daha büyük hedefleri yok etmek için L tuşuna basarak bombaları atabilirsiniz. Metal slug oyunu ilerlemeli bir savaş oyunu bu yüzden yeni bölümlere kayıpsız geçmeniz gerekiyor. Dikkatli bir şekilde ilerleyerek yeni bölümleri açabilir, kazandığınız puanlar ile yeni silahlar alabilir ve en zorlu yerleri bile kayıpsız geçebilirsiniz. Bu harika adrenalin yüklü savaş oyununda bol şanslar dileriz, iyi eğlenceler.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık