Mikroplarla Savaş

Mikroplarla Savaş

Aslında onlar, hayatımızın her anında farklı yerlerde karşımıza çıkıyor fakat bizler onları farkedemiyoruz. Onlar ise o kadar minik canlılar olmalarına rağmen insan vücudunda kimi zaman zararlı sonuçlara neden olabiliyor. İşte bu zararlı sonuçlara mahal vermemek için sizler, Mikroplarla Savaş oyununa başlayacak ve oyun platformundaki farklı çeşitlerdeki mikropları özel mikrop öldürücü silahınız ile temizleyerek, yok edeceksiniz. Mikroplarla Savaş oyunu başlayacak ve silahınızı kaptığınız gibi mikropları bekleyecek, mikroplar yuvalarından çıktığı gibi üzerinize geldikçe sizler özel silahınız ile sizlere saldırdıklarına pişman ederek mikroplara ateş edeceksiniz. Mikroplarla ile çılgınca bir savaş içerisinde yer almak isteyen ve mikrop savaşları ile savaş oyunlarında ne kadar becerikli bir oyun sever olduğunuzu artık ispatlamanın tam zamanı.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık