Minecraft Araba Yarışı

Minecraft Araba Yarışı

Oyunlar alemine tam anlamı ile damga vuran Minecraft oyunları, bu sefer çok daha farklı bir oyun kategorisinde yer alarak mexoyun.com üyeleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Minecraft Araba Yarışı oyununda, minecraft platformu yarış platformu olarak karşınıza çıkacak ve araçlarınızda minecraft formatına özel bir şekilde olacaktır. Sizler, Minecraft Araba Yarışı oyununda aracınızın başına geçerek rakip minecraft yarışçıları ile araba oyunu oynayacak ve yarış boyunca minecraft aracınızı ”yön” tuşları ile kullanacak, Minecraft Araba Yarışı oyunundan galip ayrılmaya çalışacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık