Minecraft Blok 2

Minecraft Blok 2

Heyecan dolu, macera dolu ve eğlenceli minecraft oyunlarına farklı bir boyut daha kazandırıyor ve sizleri Minecraft Blok 2 oyunu ile buluşturuyoruz. Minecraft Blok 2 oyununda, yeni bir minecraft macerasına adım atmak isteyen mexoyun.com üyeleri, oyun süresince yapacakları doğru hamleler ile harika bir 3d oyun oynayacaklar. Minecraft Blok 2 oyunu esnasında ”wasd” tuşlarını kullanarak minecraft karakterini kontrol edecek ve bu karakterin oyun içerisinde zıplaması için ”boşluk” tuşuna basacaksınız. Minecraft oyunlarına ayrı bir renk katacak olan Minecraft Blok 2 oyununa hazır mısınız?

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık