Minecraft Zombi 3D

Minecraft Zombi 3D

Zombi minecraft oyunu yüklendikten sonra her hangi bir alanda oyunu başlayacak sayı tuşlarını kullanarak alet ve nesne seçimi yapabileceksiniz. Oyuncuyu hareket ettirmek için yön tuşlarını kullanabilir veya alternetif olarak W,A,S,D tuşları ile hareket edebilirsiniz. Bazı alanlarda yerleri kazmanız gerekecek ve bu işlemi fare yardımı ile yapacaksınız. Nesneleri yerleştirip kendi kuracağınız binaları aydıınlatmak için Lav parçalarını kullanın. 3D Minecraft Zombi oyunu Minecraft dünyasına bambaşka bir boyut kazandıran Zombi strateji oyunu ile size verilen sürede üzerinize gelen zombilere karşı savunma yapacak ve hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık