Mini Drift

Mini Drift

Mini Drift oyunu ile sende drift alanına inerek araba sürerek şovunu sergilemek ister misin? Oyuna başladıktan sonra drift yeteneğini öğrenebilmen için yüksek puanlar toplaman gerekiyor. Kullanacağın spor araba ile sağa ve sola manevralar yaparak yüksek puanlar toplayabilirsin. Fakat drift yaparken kaza yaparsan eğer ne yazık ki oyun son bulacaktır. Bu yüzden oyuna devam ederek en yüksek puanı sen toplamak istiyorsan asla kaza yapmamalısın. Bunun için sürdüğün arabanın hızını iyi ayarlayarak drift pistinde kaza yapmadan kalabilirsin. Oyunda drift yapmaya çalıştıkça kendi drift puanını kırmaya çalışacağın için kullandığın arabayı iyi kontrol etmelisin. En ufak bir hasarda oyun son bulacağı için mini drift pistinde sergilediğin şov ile puanları toplayabilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık