Minik Kuş

Minik Kuş

Minik kuş oyununda amacımız kahramanımız her zaman ki gibi normal bir gğn geçirmektedir ama ilerleyen saatlerde başına ne geleceğinden haberi yoktur. İlerleyen saatlerde bir canavar kahramanımıza musallat olur ve onu yakalamak için elinden gelen her şeyi yapar. Kahramanımızda bu canavara yem olmak istemez ve olabildiğince hızlı bir biçimde koşmaya başlar. Fakat canavarda en az kahramanımız kadar hızlıdır ve kahramanımızda bu canavardan bir yardım olmadan kaçamayacağını anlar. Bu yüzden de bizden yardım ister. Bizde kahramanımıza canavardan kaçması için yardım edeceğiz. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık