Mok ile Kek Yap

Mok ile Kek Yap

Mok ile tanışın. Mok, sevimli mi sevimli, akıllı mı akıllı bir canavarımız. Zamanının çoğunu mutfakta yemek ve kek yaparak geçirmeyi çok seviyor. Onun için bugüne özel harika bir tatlı yapmaya karar veriyor. İlk önce markete gidip kek için lazım olan şeyleri almak istiyor tabi ki sizin yardımınızla. Mok’un istediği şeyleri alıp eve gitmelisiniz. Mutfağa girdikten sonra Mok’un size daha fazla ihtiyacı olacak. İlk önce kekin tabanını yapmalısınız. Daha sonra onu pişirmelisiniz. Pişirdikten sonra süslemesi için kolları sıvamanız gerekiyor. Güzel güzel süslemeler yapmalı ve kekleri süslemelisiniz. Bu harika oyunumuzda iyi bir kek ustası olmak için uğraşacaksınız. Diğer lezzetli ve güzel oyunlar için sitemizi gezmenizi tavsiye ederiz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık