Motorsiklet Canavarı

Motorsiklet Canavarı

Herkesin gözlerinin üstünüzde olacağı bir motorsiklet oyunu karşınızda. Motorsiklet Canavarı oyununda tek yapmanız gereken son derece size özel hazırlanmış parkurları aşarak ve şık hareketler sürdürdüğünüz bu serüvende kullanmanız gereken tuşlar A,S,W,D ama dikkatli olmanız gerekiyor çünkü bazı yerlerde yavaşlamanız gerekecektir ve bunun için ”boşluk” tuşunu kullanmanız yeterlidir. İşte sizlere harika bir motor ve harika bir yarış parkuru diyerek tüm mexoyun.com üyelerine sesleniyoruz.  Hadi sende katıl ve bütün dikkatleri üzerine topla.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık