Mutant Ninja Kaplumbağalar 3D

Mutant Ninja Kaplumbağalar 3D

Harika bir 3D oyunu oynamaya hazırmısınız, çok sevilen çizgi film Ninja Turtles ilerlemeli dövüş oyunu artık sitemizde. Michelangelo , Raphael , Leonardo ve Donatello düşmanları Shredder ve onun kötü ninjaları ile mücadele etmeye çalışıyor, onları kılıç ve deynekleri kullanarak düşmanlarına karşı üstün hale getirebilirsin. Son derece keyifli bir oyun olan Mutant Ninja Kaplumbağalar, pizzalara çok düşkün ve yok ettiğin düşmanlarından pizza kazanarak onları daha güçlü bir hale getirebilirsin.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık