My Little Pony Canterlot Kuşatması

My Little Pony Canterlot Kuşatması

My Little Pony kahramanlaramız köyleri tehlikede.Başı bozuk istilacılar köyü yağmalamak istiyorlar.Kahramlarımızı savunmak için güçlerini birleştirdiler.Güzel bir dizilim ile tüm haritalarda köyünüzü başarılı bir savunma ile koruyun.Oyuna Play butonuna basarak başlayabilirsiniz.6 çeşit kahraman ile köyünüzü koruyun.Call Next Wave butonuna basarak yeni düşmanlar köyünüze akın edeceklerdir.Ne kadar çok düşman keserseniz o kadar çok altın kazanacaksınız.Kazandığını altın ile savunmaya yeni kahramanlar ekleyebilirsiniz.Oyunumuz Mouse ile oynanmaktadır.İyi Eğlenceler..

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık