Namaz Kılma

Namaz Kılma

Namaz kılmayı küçük yaşta öğrenmek isteyen minik karekterimiz, dini görevlerini yerine getirerek secde etmek istiyor. Evde kimsenin olmadığı bir anda namaz kılmayı öğrenmek isteyen çocuğa yardımcı olarak islamın 5 şartından birisi olan namazı öğretmen gerekiyor. Oldukça iyi niyetli olan küçük çocuk, namaz kılma kitabına baksa da namaz kılarken yapması gerekenlerin sırasını karıştırıyor. Bu sebeple bir türlü namaz kılmaya başlayamayan çocuğa yardımcı olarak sırasıyla yapılması gerekenleri göstermelisin. Namaz Kılma adlı eğitici oyuna başladıktan sonra ekranda bulunanlar namaz sırasında yapılması gerekenlerdir. Sırasız şekilde gözüken görevlere sırası ile tıklayarak küçük çocuğun namaz kılmayı öğrenmesini sağlayabilirsin. Böylece sende namaz kılma konusunda bilgilerini test etmiş olursun.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık