Neşeli Dondurmalar 2

Neşeli Dondurmalar 2

Neşeli Dondurmalar 3 daha önce sitemizde yayınladığımız ve çok beğenilen bir oyundu. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan dondurmalar bu defa 2 kişilik oyun olarak karşınızda. Keyifli ve çok eğlenceli oyunda, Neşeli Dondurmaların birisini siz diğerini 2. oyuncu kontrol edecek ve platform içerisindeki meyveleri toplamaya çalışacaksınız.

Meyveleri toplarken bir yandan da yumurta kafalı düşmanlarınızdan hızla uzaklaşacaksınız onlara temas etmeniz halinde oyuna yeniden başlamak durumunda kalıyorsunuz. Toplam 40 farklı bölümden oluşan eğlenceli oyun yüklendikten sonra start butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra açılan ekranda birinci kullanıcı “Boşluk” ikinci kullanıcı kullanıcı “Q” tuşuna basıyor ve daha sonra “Go” tıklayıp oyuna başlıyorsunuz. Neşeli dondurmaları yönlendirmek için birinci oyuncu”Yön tuşları” ikinci oyuncu “W,A,S,D” tuşlarını kullanıyor. Platform içi bloklar oluşturmak için birinci oyuncu “Enter” ikinci oyuncu ise “Q” tuşunu kullanabilir.

Bu harika 2 kişilik “Neşeli Dondurmalar 2” oyununda canavarlara yakalanmadan tüm bölümleri atlamanız için iyi eğlenceler bol şanslar dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık