Neşeli Sakızlar 2

Neşeli Sakızlar 2

Neşeli sakızlar 2 oyunu ile heyecanlı, keyifli ve maceralar ile dolu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız? 2 Kişilik oyunlar arasına yeni eklenen oyunumuz çok hızlı akıyor bu yüzden sizin ve diğer oyuncunun da çok hızlı bir şekilde hareket etmesi gerekiyor. Hedefiniz oyun içerisindeki tüm görevleri yerine getirmek. Bu görevler ise altınlar, toplamak ve bulunduğunuz yerden kurtulmak oluyor genelde.

Neşeli sakızlar oyunu bir kaç farklı mod seçeneği ile oynanabilen eğlenceli bir oyun. İsterseniz tek kişilik, gece oyunu veya 2 kişilik olarak oyunu oynayabiliyorsunuz. Oyun yüklendikten sonra dil seçimi yapıp giriş yapıyorsunuz. Birinci oyuncu Yön tuşları, ikinci oyuncu ise “A,S,D,W” tuşlarını kullanarak bu oyunu oynayabiliyor. İyi eğlenceler bol şanslar…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık