Neşeli Dondurmalar 3

Neşeli Dondurmalar 3

Yaz aylarının en çok sevilen gıda ürünlerinin başında gelen dondurmalar, sıcak yaz aylarının serinletici tadı ile özellikle çocukların en çok sevdiği yiyecekler arasında geliyor. İşte bizlerde, dondurmaların bu kadar çok tüketilmesinden sonra oyun dünyasında da farklı oyun formatı ile oynanmasını sağlayacak bir oyunla sizleri buluşturuyoruz. Bu eğlenceli beceri oyunumuzun adı Neşeli Dondurmalar olacaktır. Neşeli Dondurmalar 3 oyununda sizler, oyun platformu içerisinde dondurmanızı kontrol ederek tüm meyveleri tek tek toplayacak ve platformun farklı alanlarında yer alan canavarlardan kaçarak oyunu tamamlayacaksınız. Neşeli Dondurmalar oyunu süresince, birinci oyuncu arkadaşımız ”yön” tuşlarına basarak ikinci oyuncu arkadaşımız ise ”w,a,s,d” tuşlarına basarak dondurmanızı platformun istediğiniz bölgesine yönlendirerek, bu eğlenceli dondurma oyununu oynayabilir.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık