Ninja Çöp Adam

Ninja Çöp Adam

Harika efsane bir oyun ile karşınızdayız. Klasik çöp adam artık daha güçlü ve üstün silahlara sahip, Ninja Çöp Adamın öldürülen ailesi ve arkadaşlarının intikamını almak için büyük bir maceraya başlamaya hazır mısınız? Çöp adam elindeki kılıcı ile düşmanlarını yok etmelisiniz bunun için X tuşunu kullanarak kılıcı sallayabilirsiniz.Bölümlerde yok ettiğiniz her düşmanınızdan paralar kazanabilir ve yeni bölümlerde paralar sayesinde yeni silahlar alabilirsiniz, yeni bölümlerin kilidini açmak için tüm düşmanları öldürmen gerekiyor. İyi eğlenceler dileriz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık