Öğretmen Ol

Öğretmen Ol

Öğretemen ol oyununda amacımız güzel kahramanımız kendine hiç bakmayan ve genelde de öğrencileri tarafından pek fazla sevilmeyen bir öğretmenmiş. Bu konudan artık çok sıkılan kahramanımız en sonunda görüntüsünü değiştirmeye karar vermiş fakat bu işlerden hiç anlamadığı için bunu nasıl yapacağını bilmiyormuş. Bunun içinde bizden yardım istemektedir. Bizde güzel kahramanımıza okulun en popüler öğretmeni olması için yardım edeceğiz. Böylece kahramanımızı artık öğrencileri çok sevecek ve ona daha fazla saygı duyacaklar. Oyunumuzu “MOUSE” ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık