Okula Hazırlık

Okula Hazırlık

Giydirme oyunları kategorisinde hem harika zamanları yaşamak hemde bu zamanlar içerisinde okula hazırlık yapmakta olan genç öğrenci bayana yardımcı olacaksınız. Okula Hazırlık oyunu giriş alanında kısa bir yüklenme sonrası direk oyuna başlayacak ve oyun alanında genç öğrenci bayan arkadaşımız karşınıza çıkacaktır. Oyun başladıktan sonra ekranın sol yanında dokuz farklı menü göreceksiniz. Her menü içerisinde farklı eşyalar yer alacak ve bu eşyaları oyun esnasında istediğiniz şekilde öğrenci oyun karakterini farklılaştırmak için gerekli olan hamleleri yapacak. Okula Hazırlık oyununun her anında yapacağınız giydirme ve tasarımlar için ”mouse” ile gerekli olan uygulamaları yapabilir ve oyunun son aşamasında genç arkadaşımızı okuluna uğurlayabilirsiniz.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık