Ölüm Vadisi

Ölüm Vadisi

Bu zamana kadar Ölüm Vadisi’nden henüz sağ çıkan bir savaşçı olmamıştır. Vadi içerisinde farklı türden canavarlar, tehlikeli yaratıklar yer almakta ve bu tehlikeli canlılar ile savaşmak pek kolay değildir. Hem güçleri hemde kalabalık olmalarından dolayı vadiye her giren savaşçının cansız bedeni vadinin kenarlarında bulunmuştur. İşte böylesine tehlikeli bir vadiye giderek tek başınıza canavarlar ve yaratıklar ile savaşacak, Ölüm Vadisinde zaferi elde eden ilk savaşçı ünvanını kazanmaya çalışacaksınız. Oyun başladıktan sonra, vadi içerisinde ”mouse” ve ”boşluk” tuşu ile vadi savaşçınızı kontrol ederek bu savaş oyunundan galip ayrılmak için gücünüzü ve enerjinizi son seviyesine kadar harcayarak Ölüm Vadisi oyununun efsane oyuncusu olacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık