Ölümcül Ray Oyunu

Ölümcül Ray Oyunu

Raylarda ölümcül bir heyecana var mısınız? Mexoyun size heyecan dolu bir macera sunuyor. Mario sevenlerin kesinlikle hayranı olacağı bir oyun. Madencimiz rayların üzerinde giderken değerli madenleri topluyor, ayrıca düşmanlarıyla da savaşmak zorunda. ne kadar çok altın ve elmas toplarsanız başarılı olmanız o kadar mümkün. tek yapmanız gereken puslu maden yollarında çok dikkatli olmak. oynanışı ise çok basit. vagonu ileri götürmek için sağ ok veya “d” tuşunu kullanıyoruz, fren yapmak için ise sol ok veya “a” tuşunu kullanıyoruz. kahramanımızın elindeki silahı ise fare yardımı ile kullanıyoruz. Aman mermileri boşa harcamayın, çok lazım olacak! Haydi, iyi eğlenceler!

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık