Osuruk Kardeşler

Osuruk Kardeşler

Osuruk kardeşler adlı çok keyifli yeni bir 2 kişilik oyun sitemizde. Bu oyunda iki kardeş kendilerine verilen görevleri yerine getirmek için çabalıyor ve sizde onları yönlendiriyorsunuz. Yapmanız gereken osuruk faktörünü kullanarak yukarılara uçmak ve oyun içerisindeki objeleri toplayıp başlangıç noktasında bulunan Totem noktasına bırakmak.

Tüm nesneleri toplamanız ve yeni bir bölümde oynamanız için teker teker totemleri toplayacaksınız. 2 kişilik oyunlar arasında yer alan oyunumuzda birinci kullanıcı yön tuşları, ikinci kullanıcı ise “A,S,W,D” tuşlaması ile oyunu oynayabilir. İyi eğlenceler dileriz…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık