Otoban Sürüşü

Otoban Sürüşü

Otobanlar çoğu arabalar için harika bir makas atma yeridir. Ülkemizde de olduğu gibi makas atmak çok eğlenceli olabiliyor fakat çoğu zaman tehlikelidir. Onun için makas atmayı şimdilik oyunlarda yapmalısınız arkadaşlar. Hem daha güvenli hemde daha eğlenceli. Otoban Sürüşü oyunumuzda, size verilen arabayla olabildiğince uzağa gitmeye çalışıyoruz. Bunun için dikkat etmeniz gereken şeyler var. İlk önce karşıdan gelen arabalara dikkat etmelisiniz. Daha sonra benzin göstergesine dikkat etmelisiniz. Aksi halde yola kalabilirsiniz. Bir diğer olay ise şerit değiştirirken kamyonlara dikkat etmeniz. Bunun için klavyenin ”yön” tuşlarıyla aracınızı yönlendirebilirsiniz. Diğer araba oyunlarımıza bakmanız daha da eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık