Otobanda Yarış

Otobanda Yarış

Şehrin göbeğinde ve uçsuz bucaksız bir otoban üzerinde harika bir yarış oyununa hazır mısınız? Görsel efektleri ve grafik kalitesi ile sizlerin büyük beğenisini kazanacak olan bu oyunumuzda, başlangıçta tercih edeceğiniz araç ile rakiplerinizle başlangıç noktasında yer alacaksınız. Başlangıç çizgisinde ”start” verildiği anda büyük yarış başlayacak ve sizler hedefiniz olan birincilik kupasını kaldırmak için rakiplerinizi yol boyunca geride bırakmaya çalışacaksınız. Otobanda Yarış oyunumuzda, aracınızı kullanmak ve diğer görevleriniz için ”yön” tuşlarını kullanabilirsiniz. Otoban canavarları, harika bir yarışa katılmak için hazırlıklarını tamamla ve hemen oyuna başla.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık