Otopark Holiganı

Otopark Holiganı

Kahramanımız sıkıcı bir iş gününden sonra sinirli bir biçimde evine dönmektedir. Evine vardığı zaman arabasını park etmek için otoparkta doğru gider fakat otoparkta arabasını park edecek yerin olmadığını görünce zaten sinirli olan kahramanımız hepten sinirlenerek, sinirini etraftaki arabalardan çıkarır. Daha sonraları da bu işi çok sevmeye başlayan kahramanımız başka otoparklara giderek bu otoparkları talan etmeye başlar. Bu endiği alışkanlık yüzünden de polisler tarafından en çok aranan adamlardan biri olur bu yüzden çok dikkat etmesi gerekir. Oyunumuzu “MOUSE” yardımı ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık