Özel Tim 2

Özel Tim 2

Saldırı altında bulunan şehri yeniden kurtarmak için derhal harekete geçmen gerekiyor. Acil bir operasyon ile teröristlerin şehirden yok edilmesini sağlayacaksın, bunun için özel tim emrinde hemen oyuna başlayıp özel tim askerlerini kontrol edip gizli noktalardan çıkan teröristleri tek atışta öldür. Bölgedeki tüm askerleri imha ederek yeni bölümlerin açılmasını sağlayabilir ve büyük bir operasyonu tek başınıza yönetebilirsiniz. Yapmanız gereken fare ile teröristlerin olduğu yerleri tesbit edip nişan alarak ateş etmek. Keyifli bir operasyon oyunu olan Özel Tim 2 silah oyunları kategorisinde sizleri bekliyor iyi eğlenceler, başarılar.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık