Panda Saldırısı

  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
  • oyun puanlama
Beğenilme %0

Panda Saldırısı

243 defa oynandı

Panda saldırısı oyununda amacımız uzaklarda bir ülkede yaşayan sihirli tavşanlar varmış. Bu tavşanlar her gün Mashu adını verdiklerini efsanevi bir yiyecek yerlermiş. Ve bu yedikleri yiyecek sayesinde daha hızlı koşabilir ve daha güçlü olabilirlermiş. Bu efsane zamanla etrafa yayılmış ve başka bir ülkede yaşayan panda krallığına kadar gelmiş. Pandalarda Mashu’nun bu kadar özel bir yiyecek olduğunu öğrenince onu ele geçirmek için tavşanların ülkesine gelmiş savaş açmışlar. Kahramanımızda onları durdurmak için elinden gelen herşeyi yapmaya hazırmış. Oyunumuzu “MOUSE” yardımı ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler…

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık