Pandalarla Kungfu

Pandalarla Kungfu

Dövüş oyunları böyle bir serüven görmedi ve hatta oyun dünyasının hiç bir kategorisinde böyle eğlenceli bir oyun dahi görülmedi diyerek üç boyutlu özelliği ile sizleri ekran başından ayırmayacak olan Pandalarla Kungfu oyunu için tüm mexoyun.com üyelerini, dövüş yapmaları için bu eğlenceli oyunumuza davet ediyoruz. Pandalarla Kungfu yapmak için oyuna başladığınızda, ”yön” tuşları ile pandayı hareket ettirecek, ”s” tuşu ile tekme, ”a” tuşu ile yumruk ve ”d” tuşu ile koruma hareketlerini yapacaksınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık