Paris Alışverişi

Paris Alışverişi

Paris şehrinde alışveriş yaparak kısa süreli bir tatil yapmaya ne dersin? Kız oyunlarına eklenen bu yeni oyuna başladıktan sonra cüzdanında bulunan 400 doları istediğin şekilde harcayarak alışveriş yapabilirsin. Paris şehrinde bulunan birbirinden lüks alışveriş mağazalarından dilediğine girerek canının istediği ürünleri alabilirsin. Takı dükkanında bulunan göz alıcı takılar, farklı farklı renklere sahip olan elbiseler oldukça güzel. Bu yüzden cüzdanında bulunan 400 dolara uygun olarak takı ve elbiselerden dilediğini alarak Paris kentinde alışveriş yapmanın mutluluğuna varabilirsin. Alacağın ürünlerin birçok renk seçeneği bulunduğu için istediğin ürünün rengini belirlemek tamamen sana kalmış.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık