Pastaları Vur

Pastaları Vur

Beceri oyunları kategorimizde yer alan, atış ve isabet konusunda kendine güvenen arkadaşlarımızın hayranlıkla oynayacağı Pastaları Vur oyunumuzda, birbirinden zorlu etaplar sizleri bekliyor. Oyunumuzdaki amacınız, platform içerisindeki karakterinizi kontrol ederek pastaları vurmaya çalışacaksınız. Her vurduğunuz pasta, size oyun içerisinde başarıyı getirecek ve bir sonraki bölüme geçmenizi sağlayacaktır. Pastaları Vur oyunu içerisinde yapacağınız tüm işlemler için ”mouse” yi kullanabilirsiniz. Pastaları vurarak puanlar kazanmak, kazandığınız puanlar ile rekorlar kırmak istiyorsanız, Pastaları Vur oyununa başlayarak, oyunun şampiyonu olmalısınız.

Oyunu Oyna

Ücretsiz Oyun Oyna!


Türkiyenin en iyi oyun sitesi mexoyun sizlere en kaliteli oyunları oynama fırsatı sunuyor.Tüm içerik editörler tarafından titizlik ile incelendikten sonra sitemize ekleniyor bu yüzden ailelerin içi rahat oluyor!

Araba oyunları içerisinde yer alan ve eğlenceli bir oyun olması ile dikkat çeken Park etme oyunları ile farklı bir an yaşayabilirsiniz. Aracınızı gerekli olan yere park etmeniz gerekecektir. Farklı seçenekler deneyerek park etmeyi başarabilir ve bölümleri tek tek bitirebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile İki kişilik oynayabileceğiniz ve heyecanlı bir an yaşamanız için geliştirdiğimiz oyunlarımız sayesinde oyun oynamanın tadına varabileceksiniz.

Her zaman için tercih edilen Ben10 oyunları ile birlikte inanılmaz derecede keyifli zamanlar geçirecek ve oyun oynamak konusunda gerçekten de mutlu olacaksınız. Ben 10 oyunları arasında her yaş grubuna ve belki de her çocuğa hitap edebilecek olan oyunların olduğunu söylemek isteriz.
Copyright©2013 MexOyun.com - Tüm Hakları Saklıdır
Yukarı Çık